Nakliyepark.com Gizlilik Politikası

Gizlilik İlkeleri

Nakliyepark.com, tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensipleri doğrultusunda koruyan interaktif bir platform olmayı hedeflemektedir. Nakliyepark.com, Üye'nin siteyi aşağıdaki Gizlilik İlkelerine veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

Kullanıcı Üyeliği (Müşteri)

Nakliyepark.com kullanıcı (müşteri) üyelik formunu dolduran tüm ziyaretçilerimizin ado, soyadı, e- posta adresi ve telefon numarası gibi bilgiler site üzerinde sunulan hizmetlerin yelpazesini genişletmek, ihtiyaç ve beklentileri belirleyebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Nakliyepark.com üyelik işlemi sırasında alınan e-posta adresleri; yapılan yenilikler ve Nakliyat firmalarının özel olarak oluşturmuş olduğu kampanyaları duyurabilmek ve üyelerimiz ile iletişimi devam ettirebilmek açısından önem taşımaktadır. Üyelerimiz, Nakliyeparkcom'un sunduğu bu bilgilendirmelerden yararlanmak istemedikleri takdirde ilgili seçeneği belirleyerek iptal edebilmektedir.aynı zamanda üyeleri kişisel bilgilerindeki değişiklikleri ayrıca üyelik bilgilerinde banaözel sayfasında kolaylıkla güncelleyebilmektedir..

Talep Oluşturma

Nakliyepark.com, Müşterileri ( kullanıcıları) üyelerine internet üzerinden nakliye talebi oluşturma, ve talebe cevap verip anlaşma gibi imkanlar sunulmuştur. Müşteri yani kullanıcı dilediği zaman talebini güncelleyebilip aynı zamanda aktif yada pasif olarak kaydedebilmektedir. Nakliye talebini tamamen kaldırmak istiyorum seçeneğini işaretlediğinde tamamen sistem üzerinden oluşturulmuş olan talep silinmektedir. Müşteri üyelik Formu'nda vermiş olduğu tüm bilgilerin doğru, geçerli ve güncel olduğunu, bunların gerçeğe aykırı, eksik veya aldatıcı/yanıltıcı olması nedeniyle Nakliyepark.com’un ve/veya 3.şahısların herhangi bir zarara uğraması halinde tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceklerini kabul ve taahhüt eder.

Bu kapsamda Siteye kaydedilen bilgilerin diğer Üyeler ve/veya 3.kişiler eliyle kullanılmış olması ve/veya Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nda düzenlenen manevi hakların ihlal edilmesi ve/veya her ne şekilde olursa olsun herhangi bir zarara uğramanız halinde Nakliyepark.com’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Pasif konumda olan üyelerin Talepleri, Nakliye şirketlerce, kesinlikle talepte bulunamamazlar sadece talep sahibi üye kendi isteği doğrultusunda kabul etmiş olduğu veya uygun gördüğü ilanlara Anlaşma başvusu yapabilir yada sözleşme imzalayabilir. Üye Müşteri aktif ya da pasif olma durumları talep güncelleme sırasında değiştirilebilmektedir. Doğrudan nakliye firmalarına gönderilen (örneğin: eposta, faks,vb. yollarla) Üye müşterinin sorumluluğundadır.

Kurumsal Üyelik ( Firma Üyeliği )

Üyelik talep eden şirketler, Nakliyepark.com müşteri temsilcileri ya da sistem üzerinden ulaşabilecekleri, Firma Üyelik Formu ile iletişim ve kurumsal bilgilerini paylaşırlar. Bu bilgiler ilanlarda başvuru bilgisi olarak, iletişim ve site üzerinden alınan ücretli hizmetlerin bedelinin faturalanmasında kullanılmaktadır. Üyelik esnasında e-posta yolu ile aktivasyon onay işlemi gerçekleştirilmektedir.

Taleplere Teklif Verme

Nakliyepark.com üzerinde ilan verebilmek ve sistemi kullanabilmek için, Nakliyepark.com firma üyesi olmak gerekmektedir. Eklenen firma, uygunluğu kontrol edildikten sonra yayına alınmaktadır. Onaylanan Firmalar ve firma iletişim bilgileri herkese açık şekilde yayınlanmaktadır.

Standart Üye olmak ve kampanyaları yayınlanmak ücretsizdir. Ücretli reklam hizmet alınmadığı sürece firmalardan ücret talep edilmez. Ücretsiz üyelik paketlerinde limitler dahilinde resim ve firma bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelik paketinde dilediğiniz taleplere teklif verebilirsiniz.. Eklenen ilanlar firma girişi yapılarak istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. Reklam amaçlı Firma eklenemez. Bu tür firmalar sitemden tamamen silinmektedir. Sitemize eklenen firmalar kontrol edildikten sonra yayınlanır. Eklenen firmalar yayınlanma garantisi yoktur. firmalar uygun görülmediği takdirde yayınlanmayabilir. Yayınlanan firmalar ise nakliyepark yönetimi tarafından istenildiği zaman yayından kaldırılabilir. Müşterilerden gelen taleplere teklif verebilir ve aynı zamanda firma bana özel sayfasınan müşteriye sunmuş olduğu talebi güncelleyebilir.. Teklif metninin içerisinde firmanın iletişim bilgileri yer alamaz. bilgileri yeralan ilanlar yayınlanmaz. İletişim bilgileri otomatik olarak firma üyeliği esnasında girilen bilgiler olarak görünür.. Nakliyepark.com gerekli gördüğü durumlarda firma bilgilerinde ve/veya resimlerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir, firma üyeliğini ve/veya ilanlarını iptal edebilir. Nakliyepark.com firma veya müşteriler tarafından gelen şikayetleri dilediği şekilde ve zamanda değerlendirebilir ve sonuçlandırabilir. Aday veya firmanın üyeliğini iptal edebilir. İlgili taraflara bilgi verme zorunluluğu bulunmaz. Nakliyepark.com firma ve adayların site üzerinden gönderdiği tüm mesaj, mektup, yorum, vb. bilgileri okuyabilir/kontrol edebilir. Gönderilmesini uygun bulmadıklarını bilgi vermeksizin, karşı tarafa ulaşmasını engelleyebilir.

Diğer Sitelere Yönlendirilme (Link)

Nakliyepark.com; reklam, banner veya sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine bağlantı (link) sağlamaktadır. Nakliyepark.com, bağlantı (link) sağladığı sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri / Geri Bildirimler

Nakliyepark.com üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri, yorum ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek ve site etkinliğini artırmaya yönelik araştırmalarda kullanılmak dışında başka bir amaç için kullanılmayacaktır.

İçerik Kullanımı

Nakliyepark.com yayınlanan yazı, grafik ve istatistikler (Materyaller) üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerik materyalleri ya da fonksiyonalite Nakliyepark.com izni alınmadan başka mecralarda yayınlanamaz veya diğer internet sitelerine ilişim verilemez.

Kullanıcı Adı ve Şifre

Kurumsal ve Müşteri üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Nakliyepark.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye'nin Siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye'nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Nakliyepark.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye'ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda Nakliyepark.com bilgilendirilmelidir. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde "Destek ve İletişim' bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.

Nakliyepark.com Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, Nakliyepark.com Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri'nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri'nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Nakliyepark.com, Gizlilik Prensipleri üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.