Yerleşik Ada: Dünyalı: Friv Genel Bakış

Evrim, tamamen olumlu bir olaydır ve özünde pratik olarak kaçınılmazdır. Ya nitel bir büyüme var ya da en erken unutulma - dünya nezaketle değiş tokuş yapmak istemeyen rakiplerle dolu. Şaşırtıcı bir şekilde, bazı evrimsel süreçler, Friv gibi karanlık ve aydınlanmamış bir türü bile etkilemeye başlıyor. Ne yazık ki, şimdiye kadar hiçbir faydası yok.

"Yerleşik Ada: Dünyalı", yeni yerli macera oyunları kohortunun en parlak temsilcisidir. Görünüşe göre her şey dünkü ile aynı değil: bariz 2D resim unutulmaya başladı, nadir görülen aptallığın mizahı kökünden kesildi, her şey tamamen büyümüş gibi görünüyor. Ama hayır.

Oyun, ana kaynak olarak Strugatsky kardeşlerin ünlü eserini kullanıyor. Size bu konuda 100 kez yardımcı olacaklar - kutuya yazacaklar ve reklamda belirtecekler. Muhtemelen doğru yapacaklar. Çünkü bu tek artı. Kağıdın orijinal arsasına körü körüne bağlılık, doğrudan kitaptan korkunç miktarda metin - bu durumda faktör olumludur, geliştiriciler fantezilerini açmış olsalardı olabilecek sonuçları hayal etmek zordur.

Olmadı. Hayal gücünün ölçeği yolculuk boyunca sıfır civarında kaldı. Sadece bir yerden bir yere gidiyoruz ve kitaptan daha fazla bilgi makbuzu okuyoruz. Neyse ki, ustaların eli hemen tanınır - büyüleyici, parlak, sulu yazılmıştır. Görmek pahalı. Tek soru şu: Neden kanepede rahatça uzanabiliyorsanız, sıcak çay stoklayabiliyorsanız ve bilim kurgu yazarlarının dünyasına dalabiliyorsanız, neden ekrana bükülmüş bir halde bakasınız?

Belki ses oyunculuk için? Sonuçta, yerel metin bazen spiker tarafından okunur - belki de oyunculuk yetenekleri sizi bilgisayarın başına oturtacaktır? Hayır, ne yazık ki ve ah. Yerel film müziği gri, sıkıcı ve hatta bazen iğrenç. Oyuncu seçimi ilkesi büyük bir gizemdir. Tuhaf bir şey, çünkü bir kişiyi çalışması için işe aldığınızda, onun profesyonel niteliklerine, doğru şeyi yapma yeteneğine bakarsınız ve ardından ayrıntıları tartışırsınız: maaş, gereksinimler, tatil günleri. Adım Reklam GrubuBu yaklaşıma aşina değilim. Yöntemleri sofistike insanlık karşıtlığıyla ayırt edilir: Oyuncuları rastgele davet etmek ve daha sonra yayınlanana kadar çalışmalarını takip etmemek. Sonuç iç karartıcı. Yerel insan konuşmasını dinleme arzusu yoktur. Spiker tamamen bir kıvılcım olmadan okur, Maxim Kammerer ana karakterdir, açıkça başına gelen olaylarla dolu değildir, diğerleri de parlamaz - ama Fish ile karşılaştırıldığında, hepsi sadece dublaj gurularıdır. İkincisi şaşırtıcı derecede öfkeli bir tonlamaya sahip.

Bununla birlikte, çok kötü oyunculuk hakkında bir tahmin daha var. Adım Reklam GrubuKurşun geçirmez karizması, büyüleyici tınılarıyla en yetenekli sanatçıları saflarına kattı, ancak maaşlarının büyüklüğünü öğrendikten sonra, tüm olumlu nitelikleri umutsuzluğun etkisiyle buharlaştı. Yine de proje bütçesini elektron mikroskobu altında ayırt etmek zor olacaktır. Yerleşik Adanın kötü

durumu»Her yerde görünür. Unutma, biraz daha yükseğe: "... bariz 2D resim unutulmaya yüz tuttu ..." - kendini övme. Sanki önceden oluşturarak birbirine yapıştırılmış gibi, daha da korkunç bir 2D ve 3D karışımı ile değiştirildi. Çoğu Rus görevinin günah işlediği karikatür grafikleri, konvansiyonu nedeniyle aktarılabilirse, yerel "güzelliğe" katlanmak çok zordur. Kabus fonları, kabus önlükleri, kabus modelleri - tüm kabus. Burada o kadar az ayrıntı var ki şaşırıyorsunuz. Geliştiriciler, kullanıcı bilgisayarlarının gücü hakkında böyle bir yanlış anlama mı? Şey, bir şey, ama yüzlerce renkli ama statik resim çekecekler. Ama hayır ... bu arada, bir atmosfer yaratan detay eksikliği, Step Creative Groupdüşük çözünürlük, bulanıklık ve zayıf renk paleti tarafından desteklenir. Arka planların "hayatı" hareket eden bulutlar ve en fazla da tankın yanıp sönen farlarıdır. Büyüklerden uzak, evet.

Ama (!), Ama panoramik bir manzara var! 360 derece dönebilme özelliği. Maalesef, "Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, almayın" - konu Step Creative Group ile ilgili . Acaba, uygulama sürecinde çabaların uygulanması beklenmiyorsa, neden bazı özellikler yapmak gerekiyordu? Sonuçta, çerçevelerin bir bıçakla yerel olarak yapıştırılması güzellik hissine çarpıyor. Yetişkinlerin resimler arasında milimetre genişliğinde siyah dikişler bırakması uygun değildir. Yerleşik Ada'nın

yerlerinden çok uzak değil”, 100'ü bulan yerel karakterlerin modelleri kaçtı. 3B, iyi, hiç şüphesiz. Ancak böyle bir uygulamada değil. Sorunlar aynı: düşük detay, yetersiz uygulama, bütçe. Ayrıca işe yaramaz bir animasyon ekledim. Quest, anlıyoruz ... ama beyler, arayış bir sebep değil.

Oynanışa gelince, beklentilerin ötesinde olduğu ortaya çıktı. Olağanüstü bir şey yok, ancak Rus maceralarında tam bir mantık eksikliği gibi ortak bir rahatsızlık yok. Nedensel ilişki mevcuttur ve ampirik olarak kanıtlanmıştır. Yerel görevler, saygıdeğer Batılı projelerden uzaktır, ancak uluslararası alanda tanınmış gibi görünmüyorlar. Düşük karmaşıklık ve şeffaflık, Rusya topraklarında var olmak için yeterli koşullardır. Elbette bazen " Yerleşik ada"Köşelerden atlar ve asil bir hezeyan çukuruna atılır. Örneğin, oyunun başında düşen bir ağaç, kahramanın yolunu kapatır. Bu yüzden üzerine tırmanamaz - dikkat! - doğaçlama bir patlayıcı cihaz yapar ve nefret edilen bitkiye zarar verir. Çözüm harika, ama etrafından dolaşmak daha kolay değil miydi? Soru açık kalıyor. Neyse ki, Yerleşik Ada'da bu tür hisler pek sık görülmez . Bazen birkaç hareketin kombinasyonları bile olacaktır - çok eğlenceli.

Arayüz klasiktir, dikkat çekici değildir. Ancak bazı dostluklar ona zarar vermeyecek: seçenekler arasında, amacı hiçbir şekilde açıklanmayan bir "göz" var. Bunun sadece Maxim'in etkileşimli nesneler hakkındaki görüşü olduğu konusunda yanlış bir izlenim edinmiş olabilirsiniz, bir tür ipucu, ancak dikkatli olun - pasajda ona ihtiyaç duyulacak.

İmleç de iddiasız. Tüm oyun zamanımızı onunla geçiriyoruz - daha güzel bir şey istiyoruz. Ama bu çok - ayrıntılar.

Sonuç nedir? Böyle bir bütçe aracı için çok düşük bir fiyata satılan sıkıcı, üç katı sıkıcı bir görev. Strugatsky kardeşlerin ortodoks bir hayranı mısınız? Satın al, bu senin işin. Kitap, herkesin okuması için tavsiye edilir. Daha iyi ve daha sağlıklı.

Artıları: Strugatsky kardeşler.
Eksileri: vasat performans; bütçe; kabus gibi grafikler; kötü ses oyunculuk.

 

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. ÜYE GİRİŞİ ÜYE OL

Puan Ver

Sayfayı Paylaş

FİRMA SİZİ ARASIN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • 0 (454) 212 00 01
  • 0 (538) 600 66 13
  • Giresun Evden Eve Aydın Nakliyat 0538 600 66 13 Evden Eve Taşımacılıkta evvela taşınacak olan evde ayrıntılı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve nakliyat ayrıntıları bu ekspertiz yönünde belirlenir. Taşıma için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme tarafımızca bulundurulur. Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyatı, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, bütün bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinali bir biçimde yapılır. Evden Eve Taşımacılıkta en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır. Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir biçim de battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz. Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır. Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır. Cam eşyalarınız tercihiniz yönünde beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem ambalajlama yapılır. Nakliyat için gereken olan Nakliye Sigortası tarafımızca yapılır. GİRESUN - Giresun
  • www.giresunevdeneveaydinnakliyat.com/
  • Hafta İçi :06.00 - 23.30
  • Hafta Sonu : 06.00 - 23.00
7ceaa67ed4297f4fbe7bf467d797a078